Сенат Польщі проголосував за визнання влади РФ терористичним режимом

У середу, 26 жовтня, сенат Польщі прийняв ухвалу про визнання влади Росії терористичним режимом. Рішення було ухвалено одноголосно.

Про це повідомляє польське видання Dziennik.

У резолюції йдеться, що Україна на сьогоднішній день є країною, яка захищає демократію та свободу, тоді як Росія вдається до терористичних методів, бомбардуючи цивільні об’єкти: дитячі садки, школи, театри та житлові масиви.

«Бандити у російській формі катують та вбивають військовополонених та мирних мешканців окупованих територій. Крадуть українських дітей, депортують, переселяють та відправляють українських громадян на далеку периферію Росії», — йдеться у документі.

Також резолюція стверджує, що президент Росії Володимир Путін та його оточення «повернулися до жорстоких практик сталінського та нацистського режимів». Тому Російську Федерацію необхідно перемогти та позбавити можливості ставити під загрозу життя країн-сусідів.

«Сенат Республіки Польща вкотре рішуче засуджує російську агресію та закликає всі країни, які виступають за мир, демократію та права людини, визнати уряд Російської Федерації терористичним режимом», — йдеться у документі.

Нагадаємо, Зеленський заявив, що росію буде визнано країною-терористом.

Джерело

Читать ещё:  Нардепы хотят повысить штрафы водителям в 10 раз: коснется не всех

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *