Фейк про «брудну бомбу» озвучив сам Путін

Російський фейк про «брудну бомбу України» озвучив президент рф Володимир Путін, розповівши про це на відеозустрічі з учасниками засідання Ради керівників органів безпеки та спеціальних служб країн СНД у середу, 26 жовтня.

«Залишають поза увагою заяви київського режиму дістати ядерну зброю. Адже сказано було публічно з боку київської влади про це. Ні – всі мовчать. Відомо і про плани використовувати для провокації так звану «брудну бомбу»», — заявив Путін.

Також він згадав інший російський фейк – про біолабораторії в Україні.

«США українську територію перетворили на полігон для біологічних експериментів… і продовжують накачувати важким озброєнням… використовують її як таран проти Росії», — сказав Путін.

Крім того, президент рф заявив, що в Україні формується «чорний ринок зброї» і навіть є ризик попадання до рук зловмисників переносних зенітних ракетних комплексів та високоточних зразків зброї.

Наостанок він говорив про те, що розповзання іноземних найманців з бойовим досвідом становить загрозу для країн СНД. За словами Путіна, необхідно активніше розкривати та припиняти роботу іноземних спецслужб у СНД, щоб боротися із втручанням у внутрішні справи.

Джерело

Читать ещё:  Недостающий стаж для пенсии можно докупить: украинцам назвали суммы

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *