Ключові події фронту відбуваються біля Бахмута та Авдіївки, — МВС

Ключові події на фронті нині відбуваються у районі Бахмута та Авдіївки Донецької області. На цьому наголосив радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко в ефірі всеукраїнського телемарафону новин.

«Якщо говорити про ситуацію на фронті, то, по суті, ключові події вже якийсь час зосереджуються безпосередньо біля Бахмута та Авдіївки. Тобто там, у принципі, росіяни безуспішно намагаються атакувати і нічого їм не вдається» — сказав він.

Чиновник, посилаючись на інформацію військових, розповів, що на Херсонщині українським захисникам вдалося за добу знищити один зі складів Росії, а також щонайменше десяток кадировців.

Представник відомства також розповів, наскільки добре сьогодні охороняються українські кордони.

«Тут фактично йдеться про зміцнення півночі України, йдеться і про Сумщину, і про Харківщину, але перш за все ми маємо на увазі білоруський напрямок. Поки що фактично всі ці місяці відбувається зміцнення кордону, мінування, щоб росіяни не мали можливості рухатися зі сторони Білорусі», — заявив Денисенко.

Радник голови МВС вважає, що можна говорити про те, що на території Білорусі поки що такого ударного кулака не створено.

«Достатньої кількості ні техніки, ні людей для початку вторгнення на територію (України, – прим. ред.) у них там зараз немає. За цим стежить українська розвідка, за цим стежать, у тому числі, і білоруські партизани, які передають відповідні дані». Але якщо говорити про те, що вони там створили ударну групу – немає цього», – зазначив він.

Радник МВС також відповів, чи можливо притягнути до відповідальності президента Росії Володимира Путіна, голову міноборони Росії Сергія Шойгу та інших.

«Ми маємо пам’ятати приклад Мілошевича, проти якого Гаага розпочала розслідування ще в той час, коли він був президентом, і він своє життя закінчив у в’язниці. Тому в цьому випадку ми просто повинні розуміти, що ці прецеденти є, і в принципі їх нам треба продовжити», — наголосив Денисенко.

Джерело

Читать ещё:  На електростанціях встановлять датчики, які бачать ракети та дрони, - МВС

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *