У Польщі помер 21-річний уродженець міста Южноукраїнськ

У Польщі 16 лютого помер 21-річний українець Сергій Трущенко. Українця у перший день його роботи на пішохідному переході збила автівка, він тривалий час перебував у комі.

Про це з посиланняи на інформацію з “Книги памяті померлих за кордоном українців”, пише “Цинічний Львів“, передає newsup.com.ua.

Вічний обі спокій сину, біль і сльози: у Польщі відійшов у засвіти українець Сергій Трущенко. Щира молитва за Царство Небесне.

Сергій Трущенко – наш молодий земляк 2000 р/н, уродженець міста Южноукраїнськ, що на Миколаївщині, помер 16/02/2022 в Польщі, в лікарні міста Лодзь.

Тривалий час він перебував в реанімації після того, як в перший день роботи в Польщі його на пішоходному переході збила автівка. Небайдужі здавали кров задля його порятунку – але, нажаль, дива не сталось і наш земляк помер. Просимо молитви за Царство Небесне для Сергія Вічна, світла пам”ять йому. ️️️

Источник

Читать ещё:  Семейная психология "КАКОЙ МУЖ — ТАКАЯ И ЖЕНА" Прекрасная статья Ольги Валяевой о том, что жена может сделать с мужчиной, как она может повлиять на его характер и поступки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.