АДМІНІСТРАТИВНІ ТА КРИМІНАЛЬНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ, ВЧИНЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МТГ З 19 ПО 25 ЛЮТОГО 2024 РОКУ

19 лютого о 13:18 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в с. Іванівка в багатодітній сім’ї тривалий час відбувається домашнє насилля: чоловік постійно в стані алкогольного сп’яніння, кидається на дружину, а зараз вигнав її та дітей з дому. Поліція встановила, що чоловік в стані алкогольного сп’яніння висловлювався на адресу дружини нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою, затівав бійку. Щодо нього було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП та винесено терміновий заборонний припис терміном на 10 діб. З усіма учасниками подій було проведено профілактичну бесіду.


20 лютого о 20:58 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у будинку № 15 по вул. Європейській співмешканець не випускає жінку з квартири, погрожує розправою. Щодо громадянина поліція склала протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП та винесла терміновий заборонний припис на заборону у будь-який спосіб спілкуватися з постраждалою.


21 лютого о 10:23 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в одній з квартир будинку № 21 по вул. Набережна Енергетиків чоловік закрив заявницю в туалеті, душив за горло, поряд з ним перебуває дитина. Поліція встановила, що перебуваючи за спільним місцем мешкання у стані алкогольного сп’яніння, громадянин вчинив щодо своєї дружини насильство психологічного та фізичного характеру: висловлювався на її адресу нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою, намагався затіяти бійку, не реагував на неодноразові зауваження. Щодо нього було складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 173-2 КУпАП та винесено терміновий заборонний припис на п’ять діб.


21 лютого о 19:01 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в смт. Костянтинівка громадянин вибиває двері в будинку. Поліція встановила, що громадянин, перебуваючи у п’яному вигляді, висловлювався на адресу заявниці нецензурною лайкою, намагався затіяти бійку, вибивав ногами двері до підвального приміщення. Щодо нього було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП. Наступного дня цей громадянин вчинив ті ж самі хуліганські дії, в результаті його було запрошено до приміщення відділу поліції № 3, де щодо нього було знову складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП.

Читать ещё:  В Южноукраинске на комиссии по жилищным вопросам со скандалом распределяли квартиры в реконструированном общежитии

23 лютого об 11:36 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у будинку № 11 по бульвару Квітковому дядько, можливо у стані сп’яніння, грюкає в двері, кричить, ображає. Поліція склала щодо громадянина постанову про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 178 КУпАП.


23 лютого о 21:03 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у будинку № 5 по вул. Шевченка знайомий погрожує заявнику та його сину пляшкою від пива. Поліція встановила, що громадянин у п’яному вигляді висловлювався нецензурною лайкою на адресу заявника, погрожував фізичною розправою, на неодноразові зауваження не реагував. Щодо громадянина було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *