АДМІНІСТРАТИВНІ ТА КРИМІНАЛЬНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ, ВЧИНЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МТГ З 01 ПО 06 БЕРЕЗНЯ

1 березня о 13:08 надійшла заява до районного управління про те, що 23 лютого невідома особа, зателефонувавши зі стаціонарного київського номеру, представилась представником служби безпеки ПриватБанку, шляхом обману під приводом перевірки даних заволоділа грошовими коштами заявниці 1950 року народження у розмірі 6780,76 грн, які були зняті з її кредитної картки.


3 березня о 08:51 надійшло повідомлення про психологічне насильство. Син постійно ображає заявника (свого батька 1951 року народження) виражається нецензурною лайкою, погрожує фізичною розправою. Щодо сина заявника складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП, винесений  тимчасовий заборонний припис на 10 днів. 6 березня о 12:12 заявник знову звернувся до поліції з повідомленням про те, що син порушив вимоги заборонного припису. Поліція склала адміністративний протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 ч.1 КУпАП.


6 березня о 18:27 надійшла заява до районного управління про те, що жінці 1954 року народження близько 13:00 в той день надійшов дзвінок від невстановленої особи, яка представилась слідчим поліції. Особа, не назвавши своє ім’я, повідомила, що нібито донька заявниці, виходячи з магазину, вдарила дверима маленьку дитину по голові, в результаті чого дитина отримала струс мозку. Також невідома особа зазначила, що для того, щоб батьки вказаної дитини не зверталися із заявою до поліції, потрібно перерахувати  кошти в сумі 40000 грн. Заявниця, перебуваючи в стресовому стані, під чітким керівництвом особи, що телефонувала, здійснила переказ зазначених вище коштів. По даному факту проводиться подальша перевірка. Попередня кваліфікація злочину ст. 190 ККУ.

Джерело

Читать ещё:  АДМІНІСТРАТИВНІ ТА КРИМІНАЛЬНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ, ВЧИНЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МТГ З 27 БЕРЕЗНЯ ПО 2 КВІТНЯ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *