АДМІНІСТРАТИВНІ ТА КРИМІНАЛЬНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ, ВЧИНЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МТГ З 23 ПО 30 СІЧНЯ

23 січня о 12:44 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, у будинку № 4 по проспекту Незалежності у ліфті чутно сторонні звуки. Ліфтер повідомив, що в третьому під’їзді в ліфті сидить роздягнений чоловік, який не є мешканцем будинку. Поліція виявила громадянина, який вчиняв хуліганські дії: нецензурно висловлювався, голосно кричав та бив по вхідних дверях інших квартир. Щодо хулігана складено протокол за статтею 173 КУпАП.

24 січня об 11:05 надійшла заява до районного управління про те, що невідома особа під приводом купівлі дитячих іграшок через інтернет платформу OLX шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами місцевої мешканки в сумі 4800 грн., які були зняті з її картки Райффайзен Банк Аваль шляхом переходу за посиланням, наданим покупцем.

24 січня о 16:28 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у магазині Аврора чоловік намагався викрасти каву вартістю 229 гривень. Нарядом поліції за даним фактом зібрано всі необхідні матеріали, щодо громадянина був складений протокол про адміністративне правопорушення за ст.51 ч.1 КУпАП та проведено профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому будь яких порушення подібних випадків.

25 січня о 12:47 надійшов рапорт співробітника поліції до районного управління про електронне звернення від жительки міста з приводу того, що на інтернет-ресурсі Інстаграм вона знайшла фішингове посилання для отримання грошової допомоги, після підтвердження усіх даних з її карткового рахунку «Ощадбанку» було списано кошти у сумі 58498 грн.

27 січня о 15:07 надійшло повідомлення до районного управління про те, що у будинку № 3 по проспекту Соборності син вчиняє домашнє насильство. Поліції жінка 1953 року народження повідомила, що її син 1976 року народження, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вчинив відносно заявниці домашнє насильство в сім’ї, а саме висловлювався на її адресу нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою, починав бійку, на зауваження припинити не реагував. Нарядом поліції за даним фактом було зібрано всі необхідні матеріали. На порушника складений протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 ч.1 КУпАП та винесено терміновий заборонений припис терміном на 10 діб.

Читать ещё:  Южноукраїнський міський військовий комісаріат святкує своє 30-ліття

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *