Южноукраїнська Феміда працює. Телебачення ПАЕС.
«Суд, ЗМІ, громадськість та два роки війни» — це тема чергової пресконференції, яка відбулася у Южноукраїнському міському суді минулого тижня. Говорили про підсумки 2023 року та резонансні справи.
«Суд, ЗМІ, громадськість та два роки війни» — це тема чергової пресконференції, яка відбулася у Южноукраїнському міському суді минулого тижня. Говорили про підсумки 2023 року та резонансні справи.