Южноукраїнськ — ВІДБУЛИСЯ ІГРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ ТА ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД

Федерація футболу міста Южноукраїнська 

 

16 лютого 2019 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри  відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років.

 

Вища ліга

 

Команди І П Н П М’ячі О
1 Автолокомотив  Южноукраїнськ 9 7 1 1 42-14 22
2 Все для даху  Первомайськ 8 7 1 41-20 21
3 Олександрівка  Олександрівка 8 5 1 2 43-21 16
4 Арбузинка  Арбузинка 11 3 2 6 34-45 11
5 Ю — 35  Южноукраїнськ 10 2 1 7 26-41 7
6 ДПЕС  Южноукраїнськ 10 1 1 8 24-69 4

 

Бомбардири:  Марченко («Автолокомотив») — 16, Малиновський («Все для даху») — 10, Тищенко («Олександрівка») — 9

Перша ліга

Команди І П Н П М’ячі О
1 Автолокомотив-2  Южноукраїнськ 15 15 103-45 45
2 Веселиново Веселиново 16 11 5 57-31 33
3 Таборівка Вознесенський р-н 11 10 1 1 50-21 28
4 Рятівник Южноукраїнськ 13 9 4 87-45 27
5 Трикрати Вознесенський р-н 16 7 2 7 58-49 23
6 Легіон Южноукраїнськ 14 7 2 5 52-49 23
7 Мостове Доманівський р-н 18 5 2 11 73-84 17
8 ТВТ Южноукраїнськ 12 2 4 6 24-37 10
9 Благо  Благодатне 16 1 1 14 30-96 4
10 АСС — Смайл  Южноукраїнськ 15 1 14 35-113 3

 

«АСС Смайл» — «Автолокомотив-2» — 4:11 (Котленко-4 – Курбатов-2, Удова-3, Халаїм-5, Варяниця Д.); «Благо» — «Трикрати» — 0:3; «Трикрати» — «Благо» — 3:0; «Автолокомотив-2» — «Веселинове» — 4:3 (Кузьо-3, Удова – Войченко-2, Сенько); «Веселинове» — «Рятівник» — 5:0 (Ляхов, Сенько, Безуханич В.,  Виборний, Войченко)

Бомбардири:  Халаїм («Автолокомотив-2») — 27,  Кузьо(«Автолокомотив-2») — 16,

Сандул («Таборівка») — 15, Кулініч («Рятівник») — 15

Друга ліга

Команди І П Н П М’ячі О
1 ЕРП Южноукраїнськ 16 11 3 2 92-37 36
2 Арбузинка-2 Арбузинка 16 11 3 2 79-35 36
3 Семенівка Арбузинський р-н 17 9 2 6 81-53 29
4 Благо-2  Благодатне 12 9 1 2 72-38 28
5 ДЮСШ Доманівка 16 9 1 6 63-52 28
6 Олімп Южноукраїнськ 17 8 1 8 78-61    25
7 Братське Братське 16 7 2 7 58-58 23
8 КБК Прибужжя 16 7 1 8 52-73 22
9 Зірка Южноукраїнськ 14 4 1 9 48-68 13
10 Богданівка Богданівка 16 3 3 10 58-72 12
11 Смайл Южноукраїнськ 18 18 37-171
Читать ещё:  СОБЫТИЯ ЮЖНОУКРАИНСКОЙ НЕДЕЛИ (новости города за 21- 25 марта по официальным и не только источникам)

 

«Смайл» — «Семенівка» — 2:9 (Абламський-2 – Курченко-3, Піскун-3, Сисан, Мозаєв-2); «ДЮСШ Доманівка» — КБК — 2:3 (Стефанко, Шинкаренко – Коноваленко Вл., Осичанський, Хоненко); КБК -«ДЮСШ Доманівка» — 5:4 (Хоненко-2, Нестер, Осичанський, Кізіма Б. – Шинкаренко-2, Дєєв); «Зірка» — «Арбузинка-2» — 2:6 (Красніков-2 – Мицик, Шамрай, Бугай, Фокін, Зіменко, Висоцький); «Арбузинка-2» — «Зірка» — 7:3 (Фокін-3, Бугай, Зіменко, Шамрай – Мустяци в/в, Лавринчук-2, Красніков, Юрченко)

Бомбардири:  Піскун («Семенівка») — 25, Балакай («Олімп») — 23, Даревський («Благо-2») — 23

40 + ветеранська ліга

Команди І П Н П М’ячі О
1 Ятрань — 80 Умань 8 8 59-27 24
2 Тинь Южноукраїнськ 7 5 2 40-34 15
3 Вознесенськ Вознесенськ 10 3 7 41-54 9
4 Бірзула Подольска Куяльницька СР 7 1 6 17-32 3
5 Братське Братське 2 2 3-13

Бомбардири:  Казанюк О. («Ятрань-80») — 16, Дроздов («Вознесенськ») — 15,

Карпов («Вознесенськ») — 14

Увага! Командам  перед наступними іграми  здати заявки команд та оплатити стартові внески. 

Представникам команд  звернути увагу на заповнення рапорту на гру (чітко писати фамілію та ім’я  гравців) та поведінку під час гри та після завершення.

Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області з футзалу

Прізвище та ім’я Ліга Команда  Дата Кількість ігор    Лишилось   пропустити
 Запорожан

 Максим

    Вища   Олександрівка 19.01 – 2ЖК 1 1
Волощук

Юрій (тренер)

   Перша Веселинове  03.02 – КДК

Запис в рапорту арбітра

       До

закінчення Чемпіонату (не має права знаходиться в технічної зоні)

Федорченко

Сергій

Вища Все для даху 10.02 – ЧК      КДК

Запис в рапорту арбітра

3 + умовно до закінчення Чемпіонату 2 + умовно до закінчення Чемпіонату
       Коноваленко

Владислав

 Друга КБК 16.02 — 4 ЖК нак. 1 1
Безуханич

Віталій

 Перша Веселинове 16.02 — 4 ЖК нак. 1 1

 

Наступні ігри 24 лютого з 8.50

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *