ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

21 квітня 2018 року у селищі Веселинове відбувся Чемпіонат Миколаївської області з футболу (група «Північ») серед юнаків 2002 — 2003 років народження.

Комунальний  заклад «Южноукраїнська  дитячо-юнацька  спортивна школа» представляли 16 учнів відділення футболу тренера — викладача Бойка Юрія Леонідовича.

Матч пройшов в напруженій обстановці, тому що в першому таймі рахунок не був відкритий. А от у другому таймі за дві хвилини до кінця гри южноукраїнські футболісти відкрили рахунок, але й господарі не забарилися з відповідним голом. В результаті — нічия 1 : 1.

Футбол — один з найпопулярніших видів спорту. Це той рідкісний випадок, коли заняття спортом одночасно приносить і задоволення, і чудовий оздоровчий ефект і масу позитивних емоцій.

Бажаємо  тренеру — викладачу Бойко Ю.Л. і в подальшому навчати дітей цьому  гарному  виду спорту  та вести їх  до перемоги.

Читать ещё:  Чемпіонат міста Южноукраїнська