ВІДБУЛИСЯ ІГРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ ТА ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД СЕЗОНУ 2018-2019 РОКІВ
Федерація футболу міста Южноукраїнська
19 — 20 січня в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років.
Вища ліга
№ | Команди | І | П | Н | П | М’ячі | О |
1 | «Все для даху» Первомайськ | 6 | 6 | 0 | 0 | 31-12 | 18 |
2 | «Автолокомотив» Южноукраїнськ | 7 | 6 | 0 | 1 | 34-8 | 18 |
3 | «Олександрівка» Олександрівка | 8 | 5 | 1 | 2 | 43-21 | 16 |
4 | «Арбузинка» Арбузинка | 7 | 2 | 2 | 3 | 21-27 | 8 |
5 | «ДПЕС» Южноукраїнськ | 9 | 1 | 1 | 7 | 22-64 | 4 |
6 | «Ю – 35» Южноукраїнськ | 7 | 0 | 0 | 7 | 13-32 | 0 |
«Олександрівка» — «ДПЕС» — 12:0 (Запоржан, Тищенко-6, Шелест-3, Ізбаш – Кісельов Вад. в/в);
«Ю-35» — «Олександрівка» — 4:6 (Кісельов Вол., Ярорхович, Єлістратов, Балашов Д. – Александров, Шелест-2, Тищенко-2, Кузнецов); «Ю-35» — «Автолокомотив» — 0:3 (команда «Ю-35» на гру не з’явилась); «ДПЕС» — «Автолокомотив» — 1:11 (Лісовський – Спотар Є.-2, Андрєєв А., Марченко-5, Халаїм, Ковальський, Удова).
Бомбардири: Марченко («Автолокомотив») — 13, Тищенко («Олександрівка») — 9, П’ятов («Все для даху») — 8, Овчар («ДПЕС») — 7, Запорожан («Олександрівка») — 7, Шелест («Олександрівка») – 7.
Перша ліга
№ | Команди | І | П | Н | П | М’ячі | О |
1 | «Автолокомотив-2» Южноукраїнськ | 10 | 10 | 0 | 0 | 71-27 | 30 |
2 | «Веселиново» Веселиново | 12 | 10 | 0 | 2 | 45-19 | 30 |
3 | «Легіон» Южноукраїнськ | 11 | 7 | 1 | 3 | 41-32 | 22 |
4 | «Рятівник» Южноукраїнськ | 9 | 7 | 0 | 2 | 59-22 | 21 |
5 | «Таборівка» Вознесенський р-н | 7 | 6 | 1 | 0 | 38-13 | 19 |
6 | «Мостове» Доманівський р-н | 13 | 3 | 1 | 9 | 51-55 | 10 |
7 | «Трикрати» Вознесенський р-н | 10 | 3 | 1 | 6 | 26-36 | 10 |
8 | «ТВТ» Южноукраїнськ | 10 | 2 | 3 | 5 | 19-31 | 9 |
9 | «Благо» Благодатне | 13 | 1 | 1 | 11 | 28-80 | 4 |
10 | «АСС – Смайл» Южноукраїнськ | 11 | 0 | 0 | 11 | 20-83 | 0 |
«Таборівка» — «Легіон» — 9:2 (Червоний-3, Сандул-4, Пономаренко, Гаркавенко – Мартинко, Завороній); ТВТ — «Таборівка» — 2:0 (Червоний-2); «Трикрати» — «Рятівник» — 1:3 (Прокопенко –Угрін, Бобок, Долинський); «Трикрати» — «АСС Смайл» — 3:1 (Дімінський-3 – Петросян); «Легіон» — «АСС Смайл» — 3:1 (Мацкуляк, Турумура, Капинус – Костюк); «Автолокомотив-2» — «Мостове» — 6:4 (Удова-2, Халаїм-2, Курбатов, Марченко – Хоришин-2, Кушнір Т., Гонтарук); «Благо» — «Мостове» — 3:6 (Плотніков-2, Шерстюк – Оніщак І, Хоришин-4, Фаюк); «Рятівник» — «Благо» — 9:1 (Бобок-3, Вагін В.-5, Вагін Є. – Шерстюк);
Бомбардири: Халаїм («Автолокомотив-2») — 19, Мухаметшин («Мостове») — 11, Лупан
(«Автолокомотив-2») — 11, Сандул («Таборівка») — 11, Бобок(«Рятівник») — 11
Друга ліга
№ | Команди | І | П | Н | П | М’ячі | О |
1 | «ЕРП» Южноукраїнськ | 12 | 9 | 2 | 1 | 80-27 | 29 |
2 | «Благо-2» Благодатне | 10 | 8 | 1 | 1 | 60-33 | 25 |
3 | «ДЮСШ» Доманівка | 12 | 7 | 1 | 4 | 57-40 | 22 |
4 | «Арбузинка-2» Арбузинка | 10 | 6 | 2 | 2 | 46-24 | 20 |
5 | «Олімп» Южноукраїнськ | 12 | 6 | 1 | 5 | 58-45 | 19 |
6 | «Семенівка» Арбузинський р-н | 10 | 5 | 1 | 4 | 46-30 | 16 |
7 | «Братське» Братське | 12 | 5 | 1 | 6 | 40-47 | 16 |
8 | «КБК» Прибужжя | 10 | 4 | 0 | 6 | 35-50 | 12 |
9 | «Богданівка» Богданівка | 12 | 3 | 2 | 7 | 45-48 | 11 |
10 | «Зірка» Южноукраїнськ | 10 | 2 | 1 | 7 | 32-48 | 7 |
11 | «Смайл» Южноукраїнськ | 12 | 0 | 0 | 12 | 22-119 | 0 |
«ДЮСШ Доманівка» — «Олімп» — 2:1 (Дорош-2 – Глущенко); «Зірка» — «ДЮСШ Доманівка» — 3:7 (Красніков, Лапін, Мар’янов – Шинкаренко-2, Федоренко-3, Козачок, Дерев’янко); «Семенівка» — «Зірка» — 5:3 (Бойко О., Фесенко-3, Алексейчук – Лапін, Красніков, Покидько); «Семенівка» — ЕРП — 2:2 (Курченко, Алексейчук – Шпаков, Чита); «Олімп» — КБК — 6:3 (Балакай, Кириченко-2, Замкивський-2, Стасюк – Осичанський-2, Хоненко); КБК — ЕРП — 3:9 (Осичанський-2, Кізіма Б. –Чита-3, Гревцов-2, Богданов, Андреев Є.-2, Дяченко); «Благо-2» — «Смайл» — 8:4 (Малаш, Заяць, Андрійчук, Тофан Є., Даревський-2, Подгорний, Коваленко – Флань-3, Вакуленко); «Богданівка» -«Благо-2» — 5:9 (Мірошніченко-3, Крупчатник в/в, Кравчук О.-2 – Даревський-3, Малаш-2, Тофан Є., Плотніков-2); «Олімп» — «Богданівка» — 6:4 (Стасюк-2, Балакай, Оксюченко. Кириченко, Балашов М. – Кравчук М.-2, Яворський, Янович).
Бомбардири: Даревський («Благо-2») — 19, Чита («ЕРП») — 17, Балакай («Олімп») — 16,
Кириченко(«Олімп») — 15, Подгорний («Благо-2») — 14, Фесенко («Семенівка») — 14
40 + ветеранська ліга
№ | Команди | І | П | Н | П | М’ячі | О |
1 | «Ятрань – 80» Умань | 6 | 6 | 0 | 0 | 49-22 | 18 |
2 | «Тинь» Южноукраїнськ | 6 | 4 | 0 | 2 | 34-31 | 12 |
3 | «Вознесенськ» Вознесенськ | 8 | 3 | 0 | 5 | 34-44 | 9 |
4 | «Бірзула Подольска» Куяльницька СР | 6 | 1 | 0 | 5 | 14-26 | 3 |
5 | «Братське» Братське | 2 | 0 | 0 | 2 | 3-13 | 0 |
Бомбардири: Дроздов («Вознесенськ») — 12, Карпов («Вознесенськ») — 11, Міронов («Тинь») — 10, Казанюк О. («Ятрань-80») — 10,Кривицький («Тинь») – 10.
Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області з футзалу
Прізвище та ім’я | Ліга | Команда | Дата | Кількість ігор | Лишилось Gропустити |
Запорожан
Максим |
В
Вища |
О Олександрівка | 19.01. – 2ЖК | 1 | 1 |
Наступні ігри 26 та 27 січня з 8.50
Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».