Енергоблок №1 ЮУАЕС – в мережі

15 квітня о 13 годині після завершення поточного ремонту енергоблок №1 Южно-Української АЕС підключено до енергомережі України. Під час поточного ремонту, який згідно з оперативною заявкою тривав з 10 квітня, було виконано гідроочищення теплообмінного обладнання.

Після завершення поточного ремонту на першому блоці, згідно з затвердженими планами, на ЮУАЕС розпочнеться середній планово-попереджувальний ремонт з перевантаженням палива на енергоблоці №2. Таким чином, паралельно з навантаженням першого блока виконується розвантаження другого енергоблока.

Станом на 14 годину 15 квітня обладнання першого, другого та третього блоків ЮУАЕС працює в заданому режимі.

Радіаційній фон на промисловому майданчику перебуває на рівні природних фонових значень, які було заміряно до пуску АЕС. На 15 квітня 2020 року він складає 0,10 мкЗв/год. Викиди та скиди радіоактивних речовин в навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-500-107 та телефоном-автовідповідачем (05136) 2-29-93.

Джерело

Читать ещё:  «Наш край» инициирует отставку руководства «Нафтогаза» из-за IPadов по 41 тыс. грн, — Сергей Шахов

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *