Южно-Український енергокомплекс у травні. Виробничі показники

Южно-Українським енергокомплексом у травні вироблено 1 млрд 866 млн 900 тис. кіловат-годин електроенергії.

Щоб отримати таку кількість кіловат на тепловій електростанції слід було б спалити 528 млн кубометрів природного газу чи 693 тис. тонн донецького вугілля, що супроводжувалося б викидами в атмосферу від 917 тис. тонн до 2 млн 967 тис. тонн вуглекислого газу.

Протягом місяця три енергоблоки Южно-Української АЕС працювали в заданому режимі. Гідроагрегати Олександрівської ГЕС і Ташлицької ГАЕС працювали згідно зі встановленими графіками несення навантажень.

Радіаційний фон на промисловому майданчику ЮУАЕС у травні перебував на рівні природних фонових значень, заміряних до пуску АЕС. Викиди та скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище протягом місяця не перевищували встановлених допустимих значень.

З початку року енергетичним комплексом на Південному Бузі вироблено 8 млрд 62 млн кВт-год електроенергії, з початку експлуатації – 623 млрд 186 млн кВт-год.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-500-107 та телефоном-автовідповідачем (05136) 4-29-93.

Джерело

Читать ещё:  По озеру и полям под Одессой пронесся мощный смерч. ФОТО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *