Олександр Стаднік — «Хочу подякувати міській владі нашого міста-супутника Южноукраїнська»

Проведені численні координаційні та селекторні наради, під час яких узгодили деталі дотримання карантинних заходів в області, підвоз медичних працівників та працівників підприємств критичної інфраструктури до відповідних закладів та установ. Окремо приділили увагу й особливостям функціонування сфери соціального захисту населення у цей складний період – розроблені конкретні рекомендації профільним структурним підрозділам задля того, щоб кожен хто потребує допомоги, її отримав.

Хочу подякувати міській владі нашого міста-супутника Южноукраїнська, за те що не стали зволікати, а чітко відпрацювали урядову постанову щодо посилення заходів по боротьбі з COVID-19 у містах де функціонують АЕС. На сьогодні вже посилена охорона атомної електростанції, яку забезпечують бійці Національної гвардії України. Ведеться постійна роз’яснювальна робота по профілактиці небезпечного коронавірусу з мешканцями міста, які в більшості своїй і складають семитисячний колектив стратегічного підприємства. Заборонено масові заходи на території міста, а енергетикам — відрядження до країн і регіонів з високими ризиками захворювання. Забезпечено моніторинг стану здоров’я персоналу станції.

Керівництво ЮУ АЕС та керівництво міста Южноукраїнська знаходяться у цілодобовій тісній співпраці, бо як ніхто інший розуміють, що зараження небезпечним вірусом працівників станції, може нести загрозу життєдіяльності та стабільній роботі об’єкту атомної енергетики. А від цього залежить ядерна та енергетична безпека країни в цілому.

Я особисто знаходжуся на постійному цілодобовому зв’язку з керівником ЮУ АЕС та мером міста-супутника, які постійно доповідають про стан справ. Прийняті сьогодні міською владою Южноукраїнська рішення, щодо обмеження в’їзду до міста-супутника будуть розглянуті на найближчому засіданні обласної комісії ТЕБ і НС, яка повинна буде погодити і визначити усі нюанси практичного застосування цього рішення.

Також сьогодні мав продуктивну розмову з небайдужими представниками великого та середнього бізнесу, а також волонтерами – представниками громадської організації «Мрій дій», які виявили бажання долучитися до допомоги у реалізації конкретних заходів на випадок погіршення ситуації з розповсюдженням коронавірусу у регіоні. Сьогодні вже всі розуміють, що карантинні заходи, запроваджені по всій країні і на Миколаївщині зокрема, однозначно вплинуть на економічну ситуацію. Тому, сьогодні скоординували з бізнесом наші кроки, які допоможуть мінімізувати нагативні моменти. Також, розпочали формування волонтерських списків, в тому числі і по районам області, щоб на випадок необхідності можна було б швидко запустити волонтерські мобільні групи для оперативної допомоги тим, хто цього потребуватиме – від допомоги медикам/поліцейським/соцпрацівникам до доставки продуктів найбільш незахищеним віковим групам населення у найвіддаленіших кутках області.

Читать ещё:  Специалисты ОП ЮУАЭС приняли участие в открытом обсуждении проектов инвестпрограмм АЭС и каскада ГЭС-ГАЭС на 2020 год

Сьогодні переконався — об’єднавшись ми здатні подолати усі виклики!!!

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *