УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

В сучасних умовах розбудови правової держави та громадянського суспільства в Україні значно зростає роль правової освіти і правового виховання населення.

Насамперед наша увага має бути приділена дітям. Чуйною душею дитина глибоко сприймає добро та красу.

Для працівників УДМС України в Миколаївській області Всеукраїнський Тиждень права  розпочався з Всеукраїнського уроку «Права людини» серед учнів старших класів інтернатів, загальноосвітніх шкіл міста та області, в якому взяли участь учні 8-11 класів, яким виповнилось, або незабаром виповниться 14 років і вони отримають свій головний документ –паспорт громадянина України.

Для учнів було проведено виховний захід, спрямований на роз’яснення статей Загальної декларації прав людини, поглиблення знання учнівської молоді про їх права та обов’язки.

Нагадаємо історію святкування Тижня права. Згідно з Указом Президента України від 08.12.2008 № 1149/2008, враховуючи важливе значення правової освіти в розбудові України як правової держави, з метою виховання у громадян поваги до закону і прав людини, започатковано проведення Всеукраїнського тижня права. Він проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня — День прав людини, який відзначається в памʼять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Також маленьким громадянам нашої Держави було розʼяснено процедуру отримання паспорта  громадянина України у вигляді пластикової ID-картки по досягненню 14-и річного віку, переваги у використанні паспорта нового зразку, захищеності від підробок та захисту суспільства від проявів злочинності та міжнародного тероризму.

Тиждень права не пройшов непоміченим, заходи, які були проведені знайшли відгук у серцях і свідомості наших учнів, поглибити знання учнівської молоді про їх права.

Джерело

Читать ещё:  В Украине вводят новые деньги: фото

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *