Армія РФ у Херсонській області почала використовувати дрони проти мирних жителів, — Гуменюк

На Херсонщині ворог застосовує нову тактику — через неможливість підійти ближче до лінії фронту, російські військовослужбовці почали використовувати дрони.

Про це повідомила речник командування «Південь» Наталія Гуменюк.

«Зараз обстрілів поменшало, але за добу одна людина загинула і десять – поранено. Це тому, що ворог застосовує нову тактику. Наша контрбатарейна робота не підпускає їх близько, тому вони почали використовувати дрони», – каже Гуменюк.

Вона розповіла, що тепер армія Росії використовує не тільки розвідувальні дрони, але й ті, які можуть переносити та скидати боєприпаси, зокрема ВОГи.

«Це досить небезпечно, треба бути дуже уважними, не завжди можна навіть попередити про таку небезпеку з огляду на тактику використання цієї зброї. Тому всіх жителів Херсонської області попереджаємо про небезпеку з неба, треба уникати скупчення людей. Ця тактика проти цивільного населення росіянами використовується нещодавно», – попередила Гуменюк.

Джерело

Читать ещё:  У Бразилії протестувальники увірвалися до Конгресу країни та президентського палацу: заарештовано 400 осіб (відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *