Гаряча ціна на холодну воду. В Южноукраїнську значно підвищили тарифи

Коли ви востаннє заглядали на сайт КП ТВКГ? Адміністрація комунального підприємства 18 листопада опублікувала там оголошення про підвищення з 4.11.2021 тарифів на холодне водопостачання й водовідведення для Костянтинівки та Южноукраїнська.

Щоб ця новина не була як сніг на голову, ЮжкаNews.City повідомляє, що на початку грудня населення отримає платіжки за листопад з новими цінами. Згідно з рішенням виконкому № 350 від 02.11.2021, вартість холодного водопостачання підвищена на 75,5%, водовідведення – більш, ніж на 83%.

Один кубометр холодної води тепер коштує 26,68 грн (було 15,20 грн), один кубометр стоків – 32,29 грн замість 17,62 грн.

Гаряча ціна на холодну воду. В Южноукраїнську значно підвищили тарифи

Цікаво, що подорожчання могло бути ще в червні: виконавчий орган вирішив тоді підвищити вартість 1 м³ води до 17,71 грн (на 16,%), 1м³ стоків – до 23,17 грн (на 31,5%). Цього не відбулося, тому що в рішенні виконкому не було зазначено, з якої дати відбудеться підвищення. До того ж спеціалісти помітили колізію в законодавстві стосовно укладення нових договорів між постачальником послуг та споживачами. Але ця колізія не завадила членам виконкому «коригування тарифів» (як сказано в рішенні №350) зробити в листопаді. Тож, чекаємо на платіжки.

До речі, вітаємо, ми стали чемпіонами. У порівнянні з цінами на воду та стоки в інших населених пунктах, у нас вони найвищі.

Порівняльна таблиця чинних тарифів

Гаряча ціна на холодну воду. В Южноукраїнську значно підвищили тарифи

Джерело

Читать ещё:  Ташлыкскую ГАЭС посетил Президент Украины Петр Порошенко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *