Сергій Лупов очолив южноукраїнську багатопрофільну лікарню

Проблеми южноукраїнської «вторинки» взявся вирішувати лікар, який має успішний бізнес. Міський голова таки підписав контракт з переможцем конкурсу на посаду директора міської багатопрофільної лікарні Сергієм Луповим на три роки, а не на п’ять. Сьогодні, 2 листопада, Валерій Онуфрієнко представив медикам нового керівника.

Офіційна частина відбулася у конференцзалі. Мер не шкодував теплих слів надії на адресу пана Лупова. Він висловив сподівання, що у нового директора вийде об’єднати колектив та працювати в одному напрямку на благо громади.

Антоніна Мартинко, яка виконувала обов’язки директора КНП ЮМБЛ, а нині є заступником директора з адміністративно-господарських та правових питань, побажала новому очільнику підприємства успіхів, терпіння і взаєморозуміння з колективом.

Не було ані оплесків, ані привітань із залу. Помітно — медики втомилися. Вони сиділи похнюплені та зневірені у завтрашньому дні. А в очах — скептицизм. Чи вдасться новопризначеному управлінцю зробити це підприємство одним з найкращих у країні?

Сергій Лупов подякував усім за довіру та пообіцяв, що докладе всіх зусиль задля процвітання медицини вторинної ланки в місті енергетиків.

Після цього директор лікарні із заступниками, міським головою та заступником міського голови провели нараду у кабінеті.

Джерело

Читать ещё:  7 способов укрепить сердце и сосуды

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *