Южноукраїнськ — ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ МІСТА!

18.01.2019 у залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті міської ради (далі – Комісії) з порядком денним «Про епідемічну ситуацію із захворюваністю на грип та інші ГРВІ серед населення міста Южноукраїнська станом на 18.01.2019 та заходи, спрямовані на зниження ризиків під час епідеміологічного сезону з грипу».

За даними епіднагляду по Україні ситуація з ГРВІ та грипу оцінюється як перед епідемічна, у поодиноких областях реєструється перевищення  епідемічного порогу. Зростає доля грипу А у структурі захворюваності, зростає кількість школярів, що захворілі. Зареєстровано понад 20 летальних випадків від грипу з початку епідемічного сезону. В Україні згідно прогнозу з кінця січня — початку лютого очікується зростання захворюваності на грип.

По місту Южноукраїнську захворюваність на ГРВІ та грип на минулому тижні зросла у загальному у 1,7 рази, у т.ч. серед дорослих — у 1,8 рази, серед дітей — в 1,5 рази. Захворюваність серед школярів зросла з 32 випадків минулого тижня до 61 – поточного. Доля грипу збільшилась в 1,7 рази.

Врахувавши рекомендації спеціалістів, Комісія прийняла рішення посилити контроль за передепідемічною ситуацією у місті, тимчасово призупинити навчання за кабінетною системою  в загальноосвітніх навчальних закладах та ліцеї з 21.01.2019, тим самим обмеживши контакт учнів різних класів та вікових груп.

Одночасно рішенням Комісії заборонено проведення масових заходів в загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладах, міжшкільному навчально-виробничому комбінаті, спортивній школі та школі мистецтв.

Рекомендовано обмеження щодо проведення в місті масових культурно-розважальних та інших заходів, пов’язаних з великою скупченістю людей.

Джерело

Читать ещё:  Южноукраїнськ - ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ - АФІША

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *