Южноукраїнськ. ВИСЛОВЛЮЄМО СПІВЧУТТЯ.
Із сумом сповіщаємо, що 21.02.2024 внаслідок важкої довготривалої хвороби на 54-му році пішов з життя Микола Миколайович ОСІПОВ. Після виходу на
Читать далееІз сумом сповіщаємо, що 21.02.2024 внаслідок важкої довготривалої хвороби на 54-му році пішов з життя Микола Миколайович ОСІПОВ. Після виходу на
Читать далееСьогодні в в міському історичному музеї вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Також на мітингу-реквіємі вісьмом родичам загиблих учасників російсько-української війни
Читать далееПсихолог комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» Курзель Ольга Валентинівна надає послуги таким категоріям населення: —
Читать далее