Южноукраїнськ. ПАМ’ЯТАЄМО!
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, солдата, навідника відділення супроводження військових вантажів взводу охорони роти управління батальйону
Читать далееСьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, солдата, навідника відділення супроводження військових вантажів взводу охорони роти управління батальйону
Читать далееЗ метою задоволення потреб мешканців Южноукраїнської міської територіальної громади в додаткових рейсах на приміському автобусному маршруті «Южноукраїнськ – Бузьке», беручи
Читать далее