Автівки для Южноукраїнської громади. Телебачення ПАЕС.
Южноукраїнська міська територіальна громада отримала два автомобілі від благодійного фонду «Серце в дії». Доброчинці передали автівки для Територіального центру соціального
Читать далееЮжноукраїнська міська територіальна громада отримала два автомобілі від благодійного фонду «Серце в дії». Доброчинці передали автівки для Територіального центру соціального
Читать далееВ Южноукраїнській міській територіальній громаді сьогодні сумний день. Мешканці віддали шану і провели в останній шлях загиблого Героя-земляка Вадима Дмитрика.
Читать далее7 лютого о 15:52 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в Костянтинівці чоловік заявниці вчиняє домашнє насильство, перебуваючи
Читать далее