«Евакуація» з Енергодару: у місті закінчилося пальне, не працюють банкомати

Недавнім оголошенням про «евакуацію» населення російські загарбники спровокували в тимчасово окупованому Енергодарі панічні настрої у людей, які отримали російські паспорти. Про це повідомив міський голова Дмитро Орлов у  Telegram  у неділю, 7 травня.

«Перша хвиля «евакуації» почалася вчора вранці, але назвати її масовою зараз не можна. Частину людей, які бажають виїхати, завантажили в автобуси. Частина виїхала на власному автотранспорті. Відповідно, пальне на заправках закінчилося ще вчора», — написав він .

Орлов зазначив, що у місті не працюють банкомати чи працюють з великими обмеженнями. Також частково зник інтернет, є значне підвищення цін на продукти та медикаменти.

«І це все відбувається під девізом «паніки немає» і «влада в місті продовжує працювати». Щодо «роботи» як такої. Першими закрили паспортні столи та низку управлінь так званої «адміністрації». Вивезли документи та обладнання. У тому числі прихопили обладнання» «, що належало нашому ЦНАПу і було захоплене рашистами», — зазначив він.

Також учора вночі та вранці російські окупанти почали виносити медичне обладнання з лікарні, яке спочатку відсортували, а потім завантажили машинами. Водночас надійшла інформація про зупинення роботи низки відділень у стаціонарі, які припинили надання медичної допомоги.

«На тлі цього пацієнтам стаціонарів пропонують евакуюватися. У першу хвилю також потрапили категорії цивільного населення, анонсовані самими окупантами. Але погоджуються виїхати не всі. Наразі інформації про те, що евакуація відбувається примусово, немає», — підсумував міський голова Енергодару .

Нагадаємо, 5 травня росіяни оголосили «евакуацію» в окупованій частині Запорізької області. Жителів 18 населених пунктів, у тому числі у міст, нібито тимчасово вивезуть у глиб регіону через обстріл у прифронтовій зоні. На КПП Чонгар дорогою від Мелітополя до Криму утворилися величезні черги.

Читать ещё:  КРЕЩЕНИЕ ГОСПОДНЕ

Жителів тимчасово захопленого Енергодару Запорізької області вивозять у напрямку Бердянська та Приморська. Окупанти «евакуюють» людей, які мають паспорти Росії.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *