Окупаційна влада Сватового, Рубіжного, Лисичанська, Сєвєродонецька готується до евакуації

На окупованій частині Луганської області псевдо влада готується до евакуації, оскільки бояться прориву ЗСУ. Про це повідомив начальник Сєвєродонецької районної військової адміністрації Роман Власенко. Незважаючи на це, додав він, окупанти продовжують готуватись до заходів на 9 травня.

«Все більше інформації надходить про евакуацію. Евакуацію в першу чергу окупаційної влади. Інформація про те, що узгоджують із Луганськом заходи щодо евакуації», — повідомив Роман Власенко.

Власенко додав, що інформація про підготовку до евакуації надходить із Сватового, Рубіжного, Лисичанська, Сєвєродонецька.

Роман Власенко зазначив, що окупанти бояться швидкого прориву ЗСУ, і того, що вони не встигнуть евакуюватися, тож попередньо проводять підготовку для втечі у бік Луганська.

«Поки інформації про масштабні евакуації немає. Зараз йдеться про документи, представників окупаційної влади, обладнання, техніку», — розповів Роман Власенко.

Власенко розповів, що, незважаючи на підготовку до евакуації, окупанти все одно готуються до проведення заходів до 9 травня, проведення мітингів та заходів у навчальних закладах.

 

suspilne.media

Читать ещё:  Д. Кулеба: У Украины возникло много вопросов к США и Германии по "Северному потоку-2"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *