Україна закінчує роботу над базою військових злочинців, — Клименко

Найближчим часом Україна завершить роботу над базою військових злочинців, якою МВС поділиться з іншими країнами.

На цьому наголосив  міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко під час зустрічі з послом Естонської Республіки в Україні Каймо Кууско.

У ході заходу сторони обговорили посилення Сил оборони країни завдяки формуванню «Гвардії наступу», реабілітації поранених працівників та службовців, а також формуванню безпекового середовища в Україні.

У свою чергу, глава МВС висловив свою подяку естонській стороні за всебічну підтримку.

«Дякую за те, що ви з нами з початку війни. Сьогодні перед Україною стоять ті самі завдання, як і рік тому. Насамперед разом ми маємо зробити все, щоб перемога якнайшвидше наблизилася», — наголосив Клименко .

Він наголосив, що міністерство хотіло б, щоб дружні країни могли забезпечити для себе безпеку, про яку зараз мріє Україна, тому, за його словами, незабаром буде готова база військових злочинців, якою МВС поділиться з іноземними колегами.

«На сьогоднішній день у цій базі 218 тисяч осіб. Це колишні та нинішні громадяни України. Ті, хто проживає на тимчасово окупованих територіях: Крим, Донецька та Луганська області», — сказав Ігор Клименко .

За його словами, насамперед це представники органів державної влади, правоохоронних та незаконних військових формувань. Також йдеться про 172 тисячі представників російського військового керівництва та представників збройних сил Російської Федерації.

Джерело

Читать ещё:  Каждый второй 60-летний украинец останется без пенсии: кто не сможет получать выплаты

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *