У США відреагували на повідомлення про контрнаступ України

Білий дім бачив повідомлення про те, що Україна розпочала контрнаступ проти російських військ на півдні, але не хоче коментувати конкретні українські військові операції.

Про це заявив у понеділок координатор зі зв’язків із громадськістю Ради національної безпеки Джон Кірбі, повідомляє  CNN .

Кірбі, однак, зазначив, що незалежно від розміру, масштабу та розмаху останнього контрнаступу українці вже вплинули на військовий потенціал Росії.

«Тому, що росіянам довелося виводити ресурси зі сходу просто через повідомлення про те, що українці можуть більше атакувати на півдні. І тому їм довелося виснажити певні підрозділи… у певних районах на сході Донбасу, щоб відреагувати на те, що вони явно вважали загрозою». контрнаступу, що насувається», — сказав Кірбі.

Кірбі також сказав, що Росія «як і раніше має проблеми з кадрами» в Україні, і тому намагається розширити вербування бойовиків у Росії, а також переконати деяких своїх призовників і контрактників служити довше за встановлені терміни.

29 серпня оперативне угрупування «Каховка» повідомило, що українські захисники знищили практично всі великі мости поблизу Херсона та прорвали першу лінію «оборони» російських військ у Херсонській області.

Представник голови Одеської ОВА Сергій Братчук повідомив про низку знищених об’єктів загарбників із РФ на території Херсонщини: базу на машинозаводі у Бериславі, переправу у селі Львово та боєприпаси у Гаврилівці Бериславського району.

У Новій Каховці окупанти оголосили «евакуацію із робочих місць».

Джерело

 

Читать ещё:  Населенные пункты зоны наблюдения ЮУАЭС в очередной раз недополучат средства на компенсацию риска проживания

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *