Канада допоможе Україні вирішити проблему зерносховищ

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки Канади розпочала новий проєкт на суму 40 млн доларів США для подальшого вирішення проблеми дефіциту зерносховищ в Україні.

Про це повідомляє прес-служба організації.

Зазначається, що така ініціатива дозволить забезпечити зберігання додаткових 2,4 млн тонн зерна у 2022-2023 роках разом із відповідною технічною підтримкою та обладнанням.

«Завдяки фінансуванню, наданому Міністерством закордонних справ Канади, ФАО надасть кошти для тимчасового та постійного зберігання зерна, включаючи поліетиленові рукави для зберігання зерна, вантажно-розвантажувальне обладнання та довгострокові модульні сховища, орієнтовані на малі та середні фермерські господарства у 15 областях», — наголосив голова офісу ФАО в Україні П’єр Вотьє.

Крім того, за його словами, ФАО закупить лабораторне обладнання на суму до 2 млн доларів США з метою підтримки шести стратегічних лабораторій для проведення тестувань на виявлення хвороб тварин відповідно до правил безпечної торгівлі Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин.

Джерело

Читать ещё:  Ликвидаторам аварии на ЧАЭС повысили пенсии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.