11 потенційних атомників побували в Одеській політехніці

Як зацікавити майбутніх випускників в обранні професії, пов’язаної з атомною галуззю? Фахівці управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУАЕС вміють робити це якнайкраще. Спільно з громадською організацією «Українське ядерне товариство» вони провели профорієнтаційний захід для переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ».

На початку вересня був організований візит до Державного університету «Одеська політехніка», де юні гості у неформальній обстановці дізналися більше про заклад з вуст співробітників і студентів. Не менш захопливими стали відвідини «Музею цікавої науки».

Поїздка до Одеси – далеко не перший захід, проведений у рамках Nuclear education. Цей проєкт, започаткований фахівцями управління інформації та громадських зв’язків, за чотири роки активної діяльності приніс відчутні результати. Багато хто з його учасників нині здобуває спеціальність, пов’язану з атомною енергетикою, або вже працює на ЮУАЕС.

Джерело

Читать ещё:  15 мая 2021 года в г. Одессе состоялся 3й Открытый Всеукраинский турнир по контактному каратэ посвящённый памяти Ханши Салама Кахила.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *