Южноукраїнськ — ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ДОБРИХ СПРАВ!

З метою підтримки сімей з дітьми нашого міста, які знаходяться в складних життєвих обставинах Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у рамках благодійної акції «Добро починається з тебе» до Міжнародного дня боротьби з бідністю, який відзначають 17 жовтня, кожного року проводить збір речей (одяг, взуття, речі широкого вжитку).

Завдячуючи небайдужим громадянам сім’ї, яких торкнулася проблема низького матеріального достатку мають можливість отримати необхідний одяг, взуття ,іграшки , дитячі коляски, манежи тощо. Звичайно, радіємо з того, що наші южноукраїнці не чекають офіційного оголошення про проведення подібних акцій ,а просто йдуть до ЮМЦСССДМ упродовж року, приносять хто, що має.

Карантин запроваджений в країні, втрата роботи, відсутність матеріальних можливостей у деяких містян забезпечити себе теплим одягом – це привіт знову звернутися до небайдужих громадян  активно долучитися до акції та об’єднати наші зусилля, щоб якомога більша кількість сімей та їхніх діточок змогли відчути любов та турботу і отримати найнеобхідніші речі.

Чекаємо на Вас за адресою:

б-р Цвіточний, 9

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Детальна інформація за телефоном: 596-24

Джерело

Читать ещё:  Южноукраїнськ - Увага! Перевірка сирен у місті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *