Южноукраїнськ — Правоохоронці знайшли підлітків-товаришів, які блукали районним центром.

Сьогодні, 11 серпня, до Южноукраїнського відділу поліції надійшло повідомлення від двох родин, про те що вчора, по обіді, їхні сини 15-ти та 16-ти років пішли гуляти та до теперішнього часу не повернулись.

На пошуки дітей були негайно орієнтований усі екіпажі патрульної поліції та задіяні співробітники ювенальної превенції, дільничні офіцери поліції та оперуповноважені Южноукраїнського відділу поліції та інші.

Упродовж декількох годин проведених розшукових заходів правоохоронці знайшли підлітків-товаришів, які блукали районним центром.

Зі слів хлопців, вони не планували так надовго покидати домівки, але вночі вирішили гуляти і далі.

Наразі з хлопцями проводиться профілактична бесіда. Протиправних дій відносно них скоєно не було.

Батьки неповнолітніх нестимуть адміністративну відповідальність за неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей (ч. 1 ст. 184 КУпАП), що тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Правоохоронці попереджають: неналежне виконання батьківських обов’язків тягне за собою не лише адміністративну, а й кримінальну відповідальність! Пам’ятайте – безпека ваших дітей насамперед у ваших руках. Через байдуже ставлення, вони можуть опинитись у небезпеці.

Джерело

Читать ещё:  Началось: Вилково грозит масштабное наводнение, Дунай вышел из берегов

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *