Замість викорінення корупції в «Укрзалізниці» вирішили перефарбувати вагони, – «Наш край»

«Наш край» закликає боротися з корупцією у компанії-монополісті та здійснити реформи, спрямовані на суттєве підвищення якості перевезень на залізниці, а не перефарбовувати вагони. Про це заявив народний депутат від партії Сергій Шахов.

За його словами, замість того щоб боротися з корупцією та повністю оновити парк пасажирських вагонів, керівництво “Укрзалізниці” хвалиться їхнім перефарбуванням.

«Укрзалізниця» має боротися з корупцією та здійснити реформи, спрямовані на суттєве підвищення якості перевезень. Нещодавно керівник «Укрзалізниці» Євген Кравцов у соцмережах похвалився «супердосягненням» держпідприємства із багатомільярдним бюджетом: перефарбуванням двох пасажирських вагонів. Усього цього року, за його словами, було відремонтовано «аж» 46 вагонів, а до кінця року заплановано ще 53», – наголосив Сергій Шахов.

З такими темпами, наголосив народний депутат, ремонт несправних вагонів займе 15 років, а повне оновлення рухомого складу залізниці – набагато більше.

«Якби чиновники ліквідували корупцію, через яку щорічно зникає щонайменше 15 млрд грн, то за рік можна було б відремонтувати майже півтори тисячі вагонів. Але з темпами нинішнього керівництва, оновлений рухомий склад ми отримаємо років за 50», – зазначив Сергій Шахов.

Він закликав керівництво «Укрзалізниці» не вдаватися до імітації бурхливої діяльності, а зайнятися реальною роботою.

«Потрібно подолати головну проблему – тотальну багатомільярдну корупцію, яка роз’їдає підприємство та гальмує розвиток залізниці. Це єдина можливість оновити парк пасажирських вагонів за кілька років без додаткових вливань із бюджету країни», – підсумував Сергій Шахов.

Нагадаємо, за словами Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, щороку втрати від корупційних дій на ПАТ «Українська залізниця» становлять від 10 до 15 млрд грн.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *