Южноукраїнськ — ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДО УЧАСТІ В ІНФОРМАЦІЙНО-ВИДАВНИЧОМУ ПРОЕКТІ «УСПІШНА ЖІНКА»

З метою відображення високого соціального статусу успішних, ділових та цілеспрямованих жінок в житті країни видавництвом «Статус-Україна» розпочато роботу над ІХ випуском книги інформаційно-видавничого проекту «Успішна жінка».

До участі у проекті запрошується жінки — керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості — визнані провідні спеціалісти різних галузей, громадські діячі, благодійники, митці, учасники державних та громадських акцій, які досягли статусу успішної жінки завдяки щоденній і наполегливій праці.

Вихід книги з друку передбачається у І півріччі 2019 року.

Фінансування проекту здійснюється шляхом залучення коштів учасників проекту, спонсорів. Орієнтовна вартість участі у проекті 3000 — 5500 грн.

Пропозиції щодо кандидатур для участі у проекті надсилати на адресу: 03134, м.Київ, вул.Симиренка, 34, к.39, ТОВ «Статус-Україна» (www.status-ukraine@ukir.net).

Додаткову інформацію можна дізнатися на сайті: www.status-ua.com.ua та за телефонами: (044) 223-97-62, 050-961-52-64 (Кучерук Зінаїда Дмитрівна).

Джерело

Читать ещё:  В Стамбуле началась встреча делегации УПЦ со Вселенским патриархом Варфоломеем

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *