Медична родина Первомайська поповнилася 8 молодими лікарями

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я та життя людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.

Численна медична родина міста поповнилася 8 молодими лікарями та лікарями-інтернами. Сьогодні, 08 серпня 2018 року, колективам Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні та комунального підприємства «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Первомайської міської ради було представлено молодих спеціалістів.

Зокрема, по Первомайській ЦМБЛ приступили до роботи лікар – невропатолог – інтерн Оксана Бараненко та лікар-травматолог, за сумісництвом лікар невідкладних станів Михайло Вадатурський. А по комунальному підприємстві: лікар акушер – гінеколог Тетяна Романік, лікар – інтерн – стоматолог Марина Жуматій та лікарі – інтерни загальної практики сімейної медицини – Марія Кицун, Вероніка Задорожня, Ірина Вялова та Руслан Шинкаренко, які по закінченню інтернатури будуть працювати сімейними лікарями.

Участь у представленні взяли міський голова Л.Дромашко та заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питань Н.Товста. Людмила Григорівна побажала молодим медикам та їхнім родинам щастя і миру, міцного здоров’я, благополуччя і добра, а також працювати з задоволенням на користь громади міста.

Читать ещё:  Гранатометный обстрел в центре Киева. Кадры с места ЧП .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *