Южноукраїнськ — Розпочав роботу “Університет третього віку ”. ФОТО

З метою залучення старшого покоління до активного суспільного життя, участі в житті міської громади, підтримки їх фізичного та інтелектуального здоров’я, розширення світогляду, створення умов для спілкування та самореалізації і в рамках міської комплексної Програми «Турбота» при комунальному закладі “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська ” розпочав роботу “Університет третього віку ”.

Запрошуємо бажаючих до навчання в університеті за наступними факультетами:

 • Основи права;
 • Фізичне виховання;
 • Літературне та художньо – прикладне мистецтво;
 • Основи  комп’ютерної грамотності;
 • Психології ( новий факультет з 2018-2019 навчального року).

Навчання в університеті дуже цікаве, насичене та різноманітне. До роботи університету будуть запрошені фахівці Южноукраїнського бюро правової  допомоги, Южноукраїнської міської бібліотеки для дорослих, спілки письменників, психологи, працівники комунального закладу “Южноукраїнська міська лікарня ” та ін..

В планах роботи університету, відвідування секції басейну, прогулянки на свіжому повітрі, виїзди за межи міста, до Южноукраїнського міського історичного музею та міського пляжу.

Наш університет для цікавих до життя, ініціативних, активних, енергійних пенсіонерів!

Формування груп здійснюється за списком громадян, що виявили бажання одержувати цю послугу. Запис здійснюється у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги за телефоном 5-55-37 або за адресою: бульвар Цвіточний 4, каб.№3.

Звертаємось до викладачів-волонтерів, які мають бажання навчати  студентів (хореографи, викладач іноземних мов та ін..), Ви можете надавати свої освітні послуги, тим самим передати свої знання старшому поколінню.

Южноукраїнськ — Розпочав роботу “Університет третього віку ”. ФОТО Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/15662 Южноукраїнськ — Розпочав роботу “Університет третього віку ”. ФОТО Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/15662 Южноукраїнськ — Розпочав роботу “Університет третього віку ”. ФОТО Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/15662 Южноукраїнськ — Розпочав роботу “Університет третього віку ”. ФОТО Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/15662 Южноукраїнськ — Розпочав роботу “Університет третього віку ”. ФОТО Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/15662 Южноукраїнськ — Розпочав роботу “Університет третього віку ”. ФОТО Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/15662 Южноукраїнськ — Розпочав роботу “Університет третього віку ”. ФОТО Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/15662 Южноукраїнськ — Розпочав роботу “Університет третього віку ”. ФОТО Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/15662 Южноукраїнськ — Розпочав роботу “Університет третього віку ”. ФОТО Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/15662

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *