Задля спільної мети. Телебачення ПАЕС.
«Атомна станція жодного нашого запиту не проігнорувала», каже військовослужбовець, працівник Південноукраїнської АЕС. Сьогодні його підрозділ отримав чергову партію важливого обладнання
Читать далее«Атомна станція жодного нашого запиту не проігнорувала», каже військовослужбовець, працівник Південноукраїнської АЕС. Сьогодні його підрозділ отримав чергову партію важливого обладнання
Читать далее