Про роботу ВП ПАЕС. Телебачення ПАЕС.
Генеральний директор ВП ПАЕС Ігор Полович про ситуацію на атомній станції станом на 4 грудня 2023 року.
Читать далееГенеральний директор ВП ПАЕС Ігор Полович про ситуацію на атомній станції станом на 4 грудня 2023 року.
Читать далееПро складний виробничий процес в ігровому форматі. Активісти Южноукраїнського осередку ГО УкрЯТ провели просвітницький захід серед шкільної молоді задля популяризації
Читать далееЗвання Почесного громадянина Южноукраїнської територіальної громади посмертно присвоєно тринадцятьом жителям міста. Прийнято програму підтримки Збройних сил та програму соціального захисту
Читать далее