Увага! Розшукуються безвісно зниклі Ганна Ткачук та її 10-річний син!

Вознесенським відділом поліції ГУНП в Миколаївській області розшукуються громадянка Ткачук Ганна Сергіївна, 1987 р.н. та її син Легеза Мілан Олександрович 2010 р.н.

Із повідомленням про подію до поліції звернувся батько зниклої жінки. З його слів, донька з дитиною пішли з дому ще 20 лютого але назад так і не повернулись. До теперішнього часу їхнє місцезнаходження залишається невідомим. Також зі слів батька, жінка залишила записку де повідомляє, що хоче жити окремо та переїжджає до м. Миколаєва.

Увага! Розшукуються безвісно зниклі Ганна Ткачук та її 10-річний син!  Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/74332

Прикмети жінки: зріст – 166 см, середньої статури, волосся темне. Одягнена в бірюзову куртку, бежеву, джинси.

Увага! Розшукуються безвісно зниклі Ганна Ткачук та її 10-річний син!  Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/74332

Прикмети дитини: зріст 130 см, чорне волосся, худорлявої статури. Одягнений у продовгувату сіру куртку, сіру в’язану шапку, джинси.

Правоохоронці звертаються до громадян, які можуть допомогти встановити місцезнаходження безвісти зниклих, прохання негайно повідомляти за адресою: м. Вознесенськ, вул. Київська, 24, або за телефонами (05134) 3-31-51 та 102.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

 

Читать ещё:  Увага! Перевірка сирен у місті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *