Южноукраїнськ. ДО УВАГИ ВЕТЕРАНІВ, ДЕМОБІЛІЗОВАНИХ ОСІБ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ!

З метою надання послуги з підтримки переходу від військової служби до цивільного життя, в Южноукраїнській міській територіальній громаді створено СЕРВІСНИЙ ОФІС У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, який входить до структури Центру соціальних служб.

Отримати послуги Сервісного офісу можна на безоплатній основі за адресою: бульвар Квітковий, 9 (адміністративна будівля), 1 поверх.

Фахівець із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб –  СІДЕНКО БОГДАНА СЕРГІЇВНА  на запит ветерана проводить консультації щодо державних та місцевих програм з підтримки ветеранів та членів їх сімей, отримання пільг та виплат, порядку отримання статусів, реалізації права на житло,  здобуття освіти, можливостей отримання медичної допомоги, оздоровчої реабілітації тощо.

У приміщенні Центру соціальних служб також надаються консультації практичного психолога щодо покращення емоційного стану та допомога в адаптації до цивільного життя.

Консультації надаються  індивідуально та дистанційно.

Контактні телефони:

тел. Центру 5-96-24,  моб. 050-55-49-805

тел. Фахівця із супроводу — 063-318-10-15

тел. Практичного психолога – 050-55-49-805

Читать ещё:  Сегодня будут объявлены результаты поступления на бюджетное обучение в ВУЗах Украины - Министерство образования и науки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *