УВАГА! НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА — 2023»!

Правління Всеукраїнської благодійної організації «Асоціація благодійників України» проводить щорічний Національний конкурс «Благодійна Україна — 2023». В конкурсі мають право прийняти участь представники громадськості, закладів гуманітарної та соціальної сфери – отримувачі благодійної допомоги та безпосередньо благодійники, волонтери, меценати та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 01 січня до 31 грудня 2023 року.

Мета конкурсу – підтримка волонтерського руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

Форми конкурсних заявок є у вільному доступі на веб-сайті Засновника Конкурсу www.blagoukraine.org. Заповнену конкурсну заявку слід надіслати електронною поштою на адресу: konkurs@blagoukraine.org. До неї також доцільно додати скани фотографій, публікацій, відгуки, рекомендації тощо, які краще характеризують діяльність. Автори конкурсних заявок несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

З метою участі у конкурсі можна самостійно заповнити конкурсну заявку або звернутись за допомогою до оргкомітету тел. 067 164 04 11 (у робочий час).

Кінцевий термін подачі заявок – 30 квітня 2024 року.

Джерело

Читать ещё:  УВАГА! В Южноураїнську видаватимуть підгузники.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *