Путін доручив вжити заходів щодо зниження відтоку населення з РФ

Володимир Путін вжив заходів щодо зниження відтоку населення з РФ.

Про це пишуть російські ЗМІ, повідомляє ТСН . 

Глава Кремля підписав указ, яким вносяться зміни до Концепції державної міграційної політики Росії на 2019-2025 роки.

У документі, зокрема, додається пункт, пов’язаний із «збільшенням міграційного відтоку населення Російської Федерації за кордон» у 2022 році.

«У 2022 році під впливом змінених соціально-економічних умов збільшився міграційний відтік населення за кордон. У зв’язку з цим потрібно вжити додаткових заходів щодо створення привабливих фінансових, соціальних та інших механізмів збереження людського капіталу, зниження відтоку населення РФ за кордон», — йдеться в зміні, що змінилася. концепції.

Крім того, Концепція доповнюється пунктом, в якому йдеться про необхідність створення умов для повернення, у тому числі з-за кордону, мешканців Донецької та Луганської, Запорізької та Херсонської областей, які залишили у період проведення спеціальної військової операції місце проживання. .

У розділі Концепції про адаптацію іноземних громадян додається ряд пунктів. Зокрема, про «вжиття заходів, спрямованих на недопущення будь-яких форм дискримінації іноземних громадян за ознаками расової, соціальної, національної або релігійної приналежності, їх соціальну винятковість, маргіналізацію та просторову сегрегацію».

У Концепції йдеться про необхідність «забезпечення рівного доступу іноземних громадян, які законно перебувають на території РФ, до державних та муніципальних послуг».

Джерело

Читать ещё:  В Чернобыльской зоне будут хранить радиоактивные отходы из России

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *