У Паріматч через санкції зависло 250 мільйонів гривень гравців

На розрахункових рахунках компанії ТОВ «Париматч» заблоковано 250 мільйонів гривень клієнтів компанії.

Про це під час брифінгу ЗМІ повідомив генеральний директор холдингу Parimatch Максим Ляшко.

«Фактично повністю зупинено операційну діяльність на території України. Ще вночі банки почали відключати наші веб-сервіси від можливості як поповнити, так і вивести кошти для наших клієнтів», — зазначив він.

«Зараз фактично заблоковано 250 млн. грн. коштів наших клієнтів. Вони є на розрахункових рахунках компанії. Вони належать клієнтам і я впевнений, що так чи інакше вони зможуть отримати доступ до цих грошових коштів», — додав Ляшко.

За словами гендиректора гендиректора ТОВ «Париматч» Наталії Гілевич, йдеться про кошти «кілька десятків тисяч клієнтів».

У компанії також уточнити, що якщо є кошти у гравців на балансі, вони можуть продовжувати грати, але доти, доки робота сайту не буде зупинена.

За словами топ-менеджерів компанії, вони будуть змушені припинити роботу сервісу, коли рішення про введення санкцій проти офіційно набуде чинності, а саме буде опубліковано в «Урядовому Кур’єрі».

«Все одно гроші зберігаються на рахунках компанії, і будуть повернути гравцям, але питання часу та процедури», — уточнив Ляшко.

Генеральний директор холдингу Parimatch також запевнив, що компанія відстоюватиме свої права і висловив сподівання, що рішення може бути переглянуте.

«Є судовий механізм захисту на території України. Крім судового механізму, ми сподіваємося на справедливість у цих питаннях. Відомо, що списки РНБО змінюються. У назві наказу, зокрема, використовується таке формулювання «застосування та внесення змін», — зазначив він.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони України щодо запровадження санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб, серед яких і українці.

Читать ещё:  Выходные на День Конституции: украинцев ждут дожди с грозами и резкое похолодание

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *