Українська армія сьогодні найкраща в Європі – французький генерал

Українська армія на сьогоднішній день є найкращою в Європі, а ось російська виявилася армією «з третьої ліги».

Таку думку  висловив французький генерал, екс-заступник командувача сил НАТО в Європі Мішель Яковлефф у розмові з екс-членом екіпажу у військово-морській авіації Франції Ксав’є Тітельманом.

«Раптом виявилося, що російська армія — це команда, про яку всі думали, що вона грає в Лізі Чемпіонів, а вона з третьої ліги. У кращому випадку вона перейде до другої ліги, але у вищій лізі їй нічого не світить. Українська армія, на мою думку, сьогодні найкраща армія в Європі», – сказав Яковлефф.

За його оцінками, нинішні процеси всередині російської армії призведуть до погіршення її стану та завадять стати сильним військом. У разі армія РФ буде здатна лише оборонятися.

Французький генерал зазначив, що серед іншого до цього призводять штучні військові формування на кшталт приватних армій. Вони лише ускладнюють координацію підрозділів російських військ.

Яковлефф також висловив свою думку щодо сценаріїв завершення війни в Україні. Серед них – перемога Росії, перемога України, зупинення армій обох держав на тих кордонах, які вони змогли захопити чи відвоювати.

Однак для перемоги російської армії вона має продемонструвати необхідний рівень військового професіоналізму. Генерал уточнив, що йдеться про вибір цілей атаки, логістику, координацію вогню, якість техніки та взаємодію військ.

«Але вони досі цього не показали. Також росіянам потрібні оперативні та тактичні помилки українців», – додав Яковлефф.

Він також зазначив, що перемогти Україну не допоможуть жодне оголошення чергової мобілізації в РФ або набір найманців для ПВК «Вагнер», якщо не буде вирішено існуючі проблеми.

Яковлефф наголосив, що при цьому менша українська армія протиставляє кількості війська якість. В результаті Україна має повернути всі свої території разом із Кримом та Донбасом.

Читать ещё:  ВСУ вже до жовтня можуть взяти Херсон, - французький генерал

«Це покаже росіянам, що 2014 та 2022 роки – це не просто річки крові та зубожіння країни, це не дало нічого. Жодного квадратного кілометра. Ось що треба показати. Це – умова для міцного світу», – переконаний генерал.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *