Донести світові, що життя українських військовополонених у небезпеці: Замазєєва у штаб-квартирі ООН

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва у складі української делегації разом із представниками Координаційного штабу, військовослужбовцями, звільненими з полону, членами сімей Захисників та Захисниць України, які перебувають у російському полоні, взяла участь в офіційних заходах у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку.

Делегацію очолив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Основна мета роботи представників України – привернути увагу світової спільноти до недотримання рф зобов’язань Женевської конвенції про поводження з військовополоненими. Україна представила докази порушень державою-агресоркою міжнародного гуманітарного права в ООН.

На панельній дискусії, присвяченій порушенню прав українських військовополонених, виступив миколаївський військовий Артем Дибленко. Він захищав Маріуполь та «Азовсталь», звідки потрапив до полону і пробув там чотири місяці.

«Впевнена, що підписатися під його словами може кожен військовополонений. Коли він сьогодні взяв слово, скажу чесно, не могла стримати сліз. І впевнена, що не тільки я. Зараз наша мета – ще раз донести світові, що життя українських військовополонених щодня, щохвилини знаходяться під загрозою. Що тисячі українських жінок і чоловіків не мають достовірної інформації про своїх близьких – українських Захисників та Захисниць, які перебувають в російському полоні», – зазначила Ганна Замазєєва.

Крім цього, голова Миколаївської обласної ради відмітила, що сьогоднішнє обговорення порушення прав людини – дуже важлива тема, яка перекликається з голосуванням в Генасамблеї ООН за резолюцію про українську формулу миру.

«Представники різних континентів мають переконатися, що формула миру – не наша примха, а умова виживання цивілізованого світу. Того світу, де не буде місця тортурам військовополонених, обстрілам мирних міст та іншим звичним для росії способам поведінки», — акцентувала Ганна Замазєєва.

Джерело

Читать ещё:  В Украине будут платить новый налог на землю

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *