Понад 70% українців підтримують вимогу ЄС щодо реформ для переговорів про вступ

Більшість українців вважають за правильне те, що Євросоюз вимагає від України реформ для відкриття переговорів про вступ до блоку, проте безумовно правильним це вважають трохи менше половини. 

Як повідомляє  «Європейська правда» , про це свідчать результати опитування, проведеного Info Sapiens на замовлення Центру «Нова Європа».

На запитання, чи правильно те, що ЄС вимагає від України реформ для відкриття переговорів про вступ, ствердно у тих чи інших формулюваннях відповіли 73% опитаних.

З них 28,5% обрали відповідь, що це правильно, тому що реформи – на користь України, 18,6% вибрали схожу відповідь – що згодні і ЄС має вимагати виконання реформ якнайшвидше. 

25,9% вважають, що вимога реформ правильна, але Брюссель має бути поблажливішим, враховуючи те, що в Україні війна. 

Лише 9,3% вважають, що Євросоюз не може вимагати від України реформ під час війни, і стільки ж вважають, що Україну мали б прийняти до блоку без будь-яких умов. 

5,5% опитаних не визначилися з думкою; 2.9% опитаних вважають, що Україні не потрібно вступати до ЄС. 

Більшість респондентів – 62,5% – вважають, що Україна може розпочати переговори про вступ до ЄС до завершення війни; не вірять у це трохи більше ніж 20%, відмовилися прогнозувати — близько 17%.

Джерело

Читать ещё:  Графік роботи консультативної поліклініки з 10.03.2020 по 13.03.2020

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *