У Росії відкрито розкритикували Путіна за заяву про «перемир’я», — ISW

У Росії відкрито розкритикували заяву президента Володимира Путіна про оголошення «перемир’я» на Різдво.

Про це повідомляє  Інститут вивчення війни  (ISW).

Зокрема військовий злочинець Ігор Гіркін назвав путінське «припинення вогню» «сміливим і рішучим кроком до поразки та капітуляції» військ РФ.

Інші відомі мілблогери, як йдеться у звіті ISW, використали слова диктатора про «перемир’я», щоб ще раз розкритикувати Кремль за ведення війни.

«Оголошення про «припинення вогню», ймовірно, продовжуватиме служити причиною невралгії для голосів в інформаційному просторі Росії, які раніше мають взаємопідкріплюючі відносини з Путіним», — додали фахівці.

Ключові висновки Інституту вивчення війни:

  • Російські офіційні особи та міліблогери переважно не відреагували на заяву США про нову військову допомогу Україні більш ніж на 3 мільярди доларів.
  • Певні елементи російського інформаційного простору схопилися за заяву Путіна про «перемир’я», щоб поширити наратив про те, що він є захисником релігійних цінностей.
  • Відомі російські міліблогери продовжують використовувати свої платформи, щоб виступати за ліквідацію української культурної та етнічної ідентичності.
  • Російські та українські війська продовжували наступальні дії поблизу Кремінної та Сватового.
  • Російська влада та військове керівництво продовжують стикатися з негативною реакцією через свою відповідь на український удар 31 грудня по російській базі в Макіївці (Донецька область).
  • Російські окупанти продовжують переслідувати українських дітей, щоби консолідувати соціальний контроль на захоплених територіях.

Джерело

Читать ещё:  Темп військових операцій в Україні прискориться найближчими тижнями, - ISW

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *