Енергоатом – громадам. Телебачення ЮУАЕС
Енергоатом продовжує фінансування соціально-екологічних заходів у населених пунктах, які прилягають до Ташлицької ГАЕС. Цього року на потреби регіону перераховано 74,4 млн гривень.
Енергоатом продовжує фінансування соціально-екологічних заходів у населених пунктах, які прилягають до Ташлицької ГАЕС. Цього року на потреби регіону перераховано 74,4 млн гривень.