Антикорупційний Рух Одещини розпочав мирну акцію протесту проти рішення на 25 мільйонів гривень

Про це організація повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Раніше повідомлялося, що мирна акція в підтримку жертв домашнього насилля та проти рішення одного з одеських судів, відбудеться 10 лютого під стінами Одеського апеляційного суду.

Мова йде про рішення, винесене у справі Шевчук Катерини проти свого батька Олега Шевчукаякий нібито вчинив над нею домашнє насилля, за що за рішенням суду повинен сплатити компенсацію в розмірі 25 млн.гривень.

Антикорупційний Рух Одещини розпочав мирну акцію протесту проти рішення на 25 мільйонів гривень

Рішення було винесене суддею Приморського районного суду м.Одеси Денисом Донцовим. Та перебуває зараз на примусовому виконанні у приватного виконавця Долинського Миколая.

За позицією представника Антикорупційного Руху Одеси Олександра Сопільняка таке рішення не тільки несправелидливе по відношенню до дійсних жертв насилля в інших адміністративних та кримінальних справах, а й викликає підозри у змові судді та учасників справи з метою уникнути сплати боргів Шевчуком, який має бізнес в м.Вознесенську.

Як зазначалося раніше, в такій «схемі»розробленій адвокатом Шевчука Мандриком А., можуть бути замішані, крім судді Донцова Д. та приватного виконавця Долинського М., також судді, по рішенню яких Шевчука О. було визнано винним у вчиненні домашнього насилля над дочкою та працівники поліції, які складали протокол.

Не виключеним є також вплив на таку «ситуацію» і батька адвоката — судді Одеського апеляційного суду Мандрика Віталія. Саме в цьому суді сьогодні переглядатиметься рішення про стягнення моральної шкоди з Шевчука О.

Антикорупційний Рух Одещини розпочав мирну акцію протесту проти рішення на 25 мільйонів гривень

Источник

Читать ещё:  Детективы Донцовой и «Поэзия серебряного века»: в Украине запретили 26 российских книг

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *