В Україну прибули військові літаки США

В Україні розпочинаються багатонаціональні спільні авіаційні навчання «Чисте небо 2018», в яких братимуть участь 9 держав – членів НАТО.

Про це повідомляє Посольство України в США у Fаcebook.

Навчання триватимуть 12 днів. У них візьмуть участь Бельгія, Велика Британія, Данія, Естонія, Нідерланди, Польща, Румунія, США та Україна.

«F-15C Eagles та C-130J Super Hercules з Каліфорнії (California Air National Guard) — партнера України в рамках US European Command’s State Partnership Program – вже прибули на місце», — йдеться в повідомленні.

В Україну прибули військові літаки США  Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/25094
ФОТО: EMBASSY OF UKRAINE IN THE USA
В Україну прибули військові літаки США  Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/25094
ФОТО: EMBASSY OF UKRAINE IN THE USA

Зазначається, що навчання спрямовані на підвищення регіональних спроможностей щодо захисту суверенітету повітряного простору та зміцнення миру і безпеки шляхом вдосконалення співробітництва, взаємодії та взаємосумісності між партнерами по Альянсу та іншими союзниками в регіоні.

За даними Міноборони, це будуть «наймасштабніші за роки незалежності України міжнародні навчання авіаційних підрозділів», у них візьмуть участь «понад 40 літальних апаратів, десятки зенітних ракетних комплексів і засобів РТВ, сотні військовослужбовців з України та майже з 10 країн НАТО».

З українського боку заплановано залучити близько 20 літаків різних типів, вертольоти й БпЛА, стаціонарні та мобільні радіолокаційні підрозділи й мобільні вогневі групи підрозділів ППО.

Источник

Читать ещё:  ПРО ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ (ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *