Зеленський запропонував кандидатуру Монастирського на посаду глави МВС

Голосування за призначення наступника Арсена Авакова відбудеться у четвер, 15 липня.

Президент Володимир Зеленський на закритому засіданні фракції партії «Слуга народу», яке проходить в кінозалі ВРУ, запропонував кандидатуру Дениса Монастирського на посаду міністра внутрішніх справ.

Про це LB.ua повідомили джерела у фракції.

Колишній народний депутат і член Наглядової ради «Укрзалізниці «Сергій Лещенко підтвердив цю інформацію.

Голосування за призначення наступника Арсена Авакова відбудеться у четвер, 15 липня.

«Президент нам запропонував, фракція — підтримала», — повідомив співрозмовник видання.

Раніше у коментарі LB.ua народний депутат від «Слуги народу» Олександр Бакумов, якого називали можливим наступником Авакова, утримався від прямої відповіді, чи пропонував йому президент очолити МВС.

41-річний Денис Монастирський — голова Комітету з питань правоохоронної діяльності. Закінчив юридичний факультет Хмельницького університету управління та права. Навчався в Інституті держави та права ім. В. М. Корецького НАН України. Кандидат юридичних наук.

Викладав у Хмельницькому університеті управління та права, очолював відділ з питань законотворчості та наукових експертиз. У 2007 р. був юристом у компанії Hillmont Partners. У 2009 р. працював у Global Ties KC. У 2015-2017 рр. обіймав посаду юриста в компанії ТОВ «Лігал Консалтинг». Член Головної Ради Українського товариства охорони пам’яток історії та культури. Секретар Конкурсної комісії з формування Державного бюро розслідувань. Експерт Українського інституту майбутнього.

З 2006 р. — співзасновник та член правління Подільського молодіжного культурного об’єднання «У майбутнє через культуру».

Автор (співавтор) 25 наукових публікацій, трьох навчальних посібників («Нормотворення в юридичних клініках», «Правознавство» та «Правове письмо»), а також близько 70 проєктів законів України, поданих до Верховної Ради України.

На парламентських виборах 2019 року Денис Монастирський обраний до Верховної Ради України IX скликання за списком партії «Слуга Народу», № 19 в списку.

Читать ещё:  «Хуже низкопробной наркоты»: здоровье украинцев массово уничтожает поддельное масло

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *