Стимул від влади. Телебачення ПАЕС.
У стінах мерії пройшла церемонія нагородження стипендіатів міського голови. Цьогорічне грошове заохочення отримали 10 талановитих дітей у галузях культури та спорту. Розмір стипендії становить 3000 гривень.
У стінах мерії пройшла церемонія нагородження стипендіатів міського голови. Цьогорічне грошове заохочення отримали 10 талановитих дітей у галузях культури та спорту. Розмір стипендії становить 3000 гривень.